Nėra abejonių, kad kibernetinis saugumas yra svarbus vaizdo stebėjimo sistemų aspektas.
NDAA reguliavimas įtakoja saugumo kameras, nes šios kameros turi atitikti tam tikrus reikalavimus, kad jas būtų galima naudoti valstybinėse įstaigose ir kituose objektuose, susijusiuose su nacionaliniu saugumu.
Pagal NDAA reikalavimus, saugumo kameros negali turėti jokių komponentų ar programinės įrangos iš tam tikrų Kinijos technologijų įmonių, laikomų nacionalinio saugumo grėsme JAV vyriausybei. Tarp šių įmonių yra Huawei, ZTE, Hytera ir Hikvision.
Tai reiškia, kad NDAA įtakoja saugumo kameras, kurios yra naudojamos valstybinėse įstaigose, kariniuose objektuose ir kitose jautriose vietose, kurios yra susijusios su nacionaliniu saugumu. Tokios kameros turi būti pagamintos arba atitaisyti taip, kad jose nebūtų jokių Kinijos technologijų įmonių komponentų ar programinės įrangos.
Tam, kad būtų užtikrintas saugumas yra taikoma eilė technologinių priemonių, vaizdo kameros yra testuojamos nepriklausomų institucijų, nes tik nepriklausomos institucijos gali objektyviai nustatyti įrangos saugumo lygmenį. Patikimi gamintojai stengiasi atitikti jų reikalavimus ir gauti jų išduodamus sertifikatus, kurie pagrindžia produktų patvarumą bei atsparumą kibernetinėms atakoms.
"Uniview" IP kameros ir NVR atitinka NDAA reikalavimus. JAV riboja vaizdo stebėjimo sistemų, su "Huawei" lustais naudojimą. Dėl šios priežasties, daugelis vartotojų ieško IP sprendimų kuriuose nenaudojami "Huawei" lustai. "Uniview" turi visą NDAA reikalavimus atitinkančių kamerų ir NDAA reikalavimus atitinkančių NVR liniją. Be to, jie kasdien papildo savo asortimentą naujais modeliais.
Vaizdo stebėjimo sistemos apsauga yra svarbiausias žingsnis siekiant sumažinti riziką ir duoda didelę naudą duomenų apsaugai.